Sizi hedef kitleniz ile buluşturan
Kurumsal SEO Hizmeti sunuyoruz.

Sizi dinleyip işimizi detaylandırıyoruz. Marka prestijinizi detaylıca inceleyerek, kurumsal kimliğinize uygun dijital çözümler oluşturuyoruz. 10 yılı aşkın deneyimimizle kurumsal SEO Hizmeti ve Dijital Pazarlama denince akla gelen ilk güvenilir firmaların başında geliyoruz.

Kurumsal Web Tasarımları, E-Ticaret Siteleri, SEO/SEM Hizmetleri

SEO Hizmeti Neleri Kapsar

Analiz Çalışmaları

Rakiplerinizi ve mevcut durumu analiz eder, stratejiler geliştiririz.

Hedef Kitle Tespiti

Hizmet ve ürünlerinizi doğru kişi/firmalara yönlendiriyoruz.

Anahtar Kelime

En uygun anahtar kelimeleri belirleriz

İçerik Üretimi

Markanıza özel semantik içerikler üretir ve bunları pazarlarız.

Backlink Ağı

Sizin backlink ağı oluştur listelenmenizi sağlarız.

Raporlama

Size aylık gelişmeler ile ilgili raporlama yaparız.

Seo Hizmeti

SEO olarak bildiğimiz ve “Arama motoru optimizasyonu” anlamında olan bu kelime dijital pazarlamanın altın değerinde öneme sahip unsurlarından bir tanesidir.  İnternet hacminin büyümesi ve kullanımın çok önemli bir boyutta artması özellikle ekonomik hayatın vazgeçilmezlerinden birisi oldu. Öyleki artık insanlar internete yükledikleri bir şarkı ile meşhur olabiliyor, tanıttıkları bir üründen milyonlarca satabiliyorlar. Bu durum karşısında  her geçen gün daha da artan SEO danışmanlığı ile Google’da markanızı daha etkili hale getirebilirsiniz. 

Bu kapsamda ARGO olarak biz de; markanızın tüm dijital varlıkları kontrol edilerek, arama motorlarının istediği optimizasyona getirme süreçlerini kontrol ederek sizi ve/veya markanızı direkt olarak müşteri/kişi ile buluşmasında ki en önemli rolü üstlenmiş oluyoruz. Seo hizmeti belirli bir sürede yapılan bir iş değildir. Markanızın dijital ortamda varlığı olduğu sürece yapılması gerek sürekli bir iştir. Düzenli olarak rakipler incelenir, site güncellemeri yapılır, kıyaslamalar yapılır ve bu doğrultuda stratejiler belirlenir.

1. Neden SEO Hizmeti Almalısınız?

Neden SEO?

Her işletme veya marka doğal olarak kendisini tanıtmak ürün ya da hizmetlerini müşterilerine ulaştırmak ister.  Dah önce her ne kadar gazete veya televizyonlar sık olarak kullanılsada günümüzde hedef kitlelere ulaşmanın en hızlı yolu şüphesiz internet kanalıdır. 

Bu noktada insanlar artık istedikleri hizmet yada ürünlere %87 oranında arama motorlarında araştırma yapmadan aksiyon almıyorlar. İşte SEO tam burada devreye giriyor.  Aldığınız SEO hizmeti sayesinde arama motorlarında rakiplerinizin üstünde sıralanmanızı sağlamaktadır. 

2. SEO Neden Uzun ve Zor bir süreçtir?

SEO Hizmeti, bir websitesinin arama motorlarında ki organik (ücretsiz) olan sıralamasının daha üst sıralara çıkmasını, iyileştirmesini sağlayan bir dizi teknik ve stratejik süreçtir. 

Bu süreç; arama motorlarının devamlı değişen arama algoritmaları, gelişen ve sektöre yeni giren oyuncular, devamlı güncel olma durumu, markada ki değişik talepler, vb durumlardan ötürü çok değişken bir yapıya sahiptir ve takip edilmesi stratejilerin güncellenmesi gerekliliğinden yönetilmesi zor bir süreçtir.

3. SEO Hizmeti neden bu kadar önemli?

Google’da yapılan bir araştırmaya göre, ilgili anahtar kelime sonuçlarında eğer 1. Sıradaysanız, potansiyel müşterinin sizin web sitenizi ziyaret etme oranı %33. 2. Sırada iseniz, %18, 3. Sırada iseniz, %12. Bu nedenle ilk 3 sırada yer almanız markanızın hem bilinirliği, hem de organik yeni müşteriler kazanmak için oldukça faydalı olacaktır.

Diğer dijital pazarlama faaliyetlerine oranla daha düşük maliyetli ve sonuç odaklıdır. Arama sorgularında hedef kitleye ulaşmak için SEO Uzmanı kişiler tarafından sitenizin optimize edilmesi gerekmektedir.  Bu sayede daha diğer pazarlama araçlarına ayırmış olduğunuz bütçeyi de azaltmış olacaksınız.

bunlara göz attınız mı?

1. Web Tasarım Firmaları

Web tasarım firmalarını seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle yapmanız gereken daha önce yapmış olduğu çalışmalara göz atmaktır. Şüphesiz ki kurumsal olup olmadığı da önemli bir nokta. ARGO Ajans olarak ekibimizin hazırladığı blog sayfalarımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yan taraftaki teklif formumuzu doldursanız ekip arkadaşlarımız sizi arayarak bu konularda sizlere ücretsiz danışmanlık yapabilir. Bizimle temasa geçmeden web sitesi yaptırmayın.

2. Web Tasarım Fiyatları

Web sitesi fiyatları için sabit bir şey söylemek çok zor. Yapılacak işlemlere göre fiyat değişiklikleri olmaktadır.  Aslında fiyatlamalar bu sektörde site hazırlanırken harcanan zamana göre hesaplanır. Web Tasarım Ofisi olarak şeffaf iletişim şeklimizle her kitleye hitap eden çözümler üretiyoruz.

3. Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım biraz daha özenli bir çalışma ister. Bir çok firma buna dikkat etmez. Web Tasarım ofisi olarak önceliğimiz, markanızın prestijidir. Kurumsal web tasarımın firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşmesi gerektiğini biliyoruz. Tasarım kurumsal kimliğe göre şekillenmelidir.  İzmir'de kurumsal kimliğinize odaklanarak bu işi en iyi yapan firmayı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Web Tasarım Ofisi, kurumsal web tasarım için ilk akla gelen firmalardan biridir.

4. İzmir Web Tasarım

Web Tasarım Ofisi olarak web sitesi yapımında en iddialı firmalardan birisiyiz. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok firma/kişilerin yaptığımız tasarımlardan ve aldıkları hizmetten memnun olduklarını,bizleri önerdikleri referans oldukları kişi ve firmalardan biliyoruz. 

Merak etmeyin doğru adrestesiniz.

5. E-Ticaret Websitesi Kurmak

Karmaşık olmayan ve yönetilmesi kolay bir e-ticaret sistemi arıyorsanız şuan doğru adreste bulunuyorsunuz. Kolay ürün yönetimi olan, yönetilebilir, esnek bir e-ticaret sitesinde hızlı hareket edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız

size özel bir teklif çalışması mı istiyorsunuz?

Hangi Hizmeti Almak İstiyorsunuz?