Amazon Devops Hizmeti

Hızlı teslimat ve sürekli olarak yüksek seviyede yazılım kalitesi sağlamanız mı gerekiyor? Yazılım mühendisleri ve BT operasyon çalışanları arasında yakın işbirliği kuran bir yazılım yaklaşımı olan DevOps, BT süreçlerinizi otomatikleştirip optimize ederek bunu başarmanıza yardımcı olacaktır. Uzman DevOps mühendislerimiz, mikro hizmet mimarisine sahip herhangi bir yüksek yüklü, arıza korumalı sistemin teslimatını, dağıtımını, geliştirilmesini, güvenliğini ve desteğini ayarlamanıza yardımcı olur. 

Agile ve scrum konusundaki uzmanlığımızdan yararlanarak, ekibin kaynaklarını etkili bir şekilde organize etmenize, hızlı piyasa geri bildirimi almanıza ve maliyetleri önemli ölçüde azaltmanıza yardımcı oluyoruz. İster bir BT ortamını tasarlayın ister sıfırdan tam teşekküllü bir DevOps çözümü oluşturun – DevOps ekibimiz, herhangi bir karmaşıklıktaki projeyi tamamlamak için bilgi birikimine, özel çerçevelere ve kanıtlanmış araç zincirlerine sahiptir.

aws code pipeline

Amazon Devops Danışmanlık Hizmeti

Rekabeti geride bırakmak ve oyunda bir adım önde olmak için DevOps hizmetlerinden yararlanın. Hangi tür DevOps çözümünü seçeceğinizden emin değil misiniz? DevOps uzmanlarından oluşan kapsamlı ekibimiz, BT ortamınızı değerlendirebilir ve uzun vadeli açık bir DevOps benimseme yol haritası çizebilir. Yüksek yüklü bir uygulamaya mı ihtiyacınız var? Amazon Web Services (AWS), performans ve giderler arasında mutlu bir ortam sağlamak için bizi hassas ölçeklendirme ve yük dengeleme için otomatikleştirilmiş araçlarla donatıyor. 

Altyapı sanallaştırmasından uygulama durumunu izlemeye kadar operasyon iş akışınızın her adımını optimize etmek için AWS-for-DevOps uzmanlığımızdan yararlanın. DevOps faaliyetlerimiz, tüm yazılım uygulama ve teslimat sürecinin kontrolünü ele almayı ve iş akışındaki temel adımları otomatikleştirmeyi amaçlamaktadır. Böylelikle DevOps ekibi, kod incelemesinin ve otomatik testlerin her bir yazılım derlemesiyle çalıştığından ve teslim edilenlerin buluta yüklenip üretime sunulduğundan emin olacaktır.

azure pipeline
  • DevOps Stratejisinin belirlenmesi ve yol haritası oluşturulması
  • DevOps yaşam döngüsünde kullanılacak teknoloji ve araçların seçilmesi, kurgulanması ve yönetimi
  • DevOps süreçlerinin public, private ve hybrid cloud ortamlarında çalıştırılması

  • Cloud, Containers, SaaS süreç ve araçlarının belirlenmesi ve uygulanması
  • DevOps kültürünün kurum içerisinde yaygınlaştırılmasına öncülük edilmesi
  • Eğitim ve Workshop